Команда ЛІЦЕЮ
Адміністрація
Багінська Алевтина Тадеушівна
Директор ліцею
У 1997 році закінчила Київський державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова. Отримала диплом вчителя історії та народознавства.
У 2011 році отримала вищу юридичну освіту.
Магістр публічного управління та адміністрування (2021 рік).
Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання “Вчитель-методист”. Аспірантка Інституту проблем виховання НАПН України.
Відмінник столичної освіти (2019 рік), Відмінник освіти України (2023 рік).
Загальний та педагогічний стаж роботи 27 років.
Адміністративний стаж - 23 роки.
Арцимович Юлія Олександрівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Нечипоренко Тетяна Миколаївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі
Мамчіц Тетяна Луківна
Заступник директора з іноземних мов
Ревнюк Ольга Миколаївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Іваніщенко Вікторія Олегівна
Заступник директора з виховної роботи
Жукова Любов Іванівна
Практичний психолог
Вчителі
Бойко Гліб Володимирович
вчитель біології
Алаєва Тетяна Василівна
вчитель початкових класів
Арєхова Олена Василівна
вчитель історії
Бурлакова Світлана Володимирівна
вчитель математики та інформатики
Владикіна Ольга Вікторівна
вчитель англійської мови
Герасименко Наталія Володимирівна
керівник гуртка
Гончарук Людмила В’ячеславівна
вихователь групи продовженого дня
Грінчак Валентина Валентинівна
вчитель фізики
Дзюба Дар'я Олександрівна
асистент вчителя
Дума Ольга Валеріївна
вчитель правознавства
Жукова Ольга Іванівна
вчитель англійської мови (початкова школа)
Захарченко Тетяна Олегівна
вчитель образотворчого мистецтва
Калініченко Іван Сергійович
педагог-організатор
Коваленко Оксана Василівна
вчитель української мови та літератури
Кондратюк Аріанна Леонідівна
вчитель польської мови
Кошова Світлана Іванівна
вчитель французької мови
Кшановська Юлія Михайлівна
вчитель історії
Лутцева Юлія Станіславівна
асистент вчителя
Мамчіц Тетяна Луківна
заступник директора з іноземної мови, вчитель англійської мови
Мороз Тетяна Василівна
вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
Олексієнко Анна-Марія Володимирівна
вчитель хімії та біології
Паніна Анастасія Володимирівна
вчитель англійської мови
Полоскіна Ірина Вікторівна
вчитель фізичної культури
Піскун Юрій Миколайович
вчитель фізичної культури
Рижа Олена Юріївна
вчитель англійської мови (початкова школа)
Рудницька Маріана Олегівна
вчитель англійської мови
Сахно Катерина Сергіївна
вчитель української мови та літератури
Синюк Олена Іванівна
вчитель математики
Степанченко Ірина Володимирівна
вчитель початкових класів
Тихолаз Єгенія Олексіївна
вчитель англійської мови (початкова школа)
Фірак Валентина Юріївна
вчитель української мови та літератури
Шапка Анатолій Іванович
вчитель хімії та біології
Іванцова Олена Олександрівна
вчитель німецької мови
Алексєйчук Євгенія Юріївна
вчитель предмету "Захист України"
Багінська Алевтина Тадеушівна
директор, вчитель історії
Бялковська Діана Андріївна
вчитель історії
Вовк Анна Миколаївна
вчитель початкових класів
Герасименко Олександр Григорович
вчитель фізичної культури
Гребенюк Світлана Миколаївна
вчитель математики
Гудзь Вікторія Володимирівна
вихователь ГПД
Добронравова Людмила Ігорівна
вчитель англійської та французької мов
Дятленко Тетяна Іванівна
вчитель українької мови та літератури
Жуковська Наталія Анатоліївна
вчитель початкових класів
Золотухін Ігор Кімович
вчитель трудового навчання
Карасік Тетяна Захарівна
вчитель математики
Ковальчук Інна Володимирівна
вчитель фізики
Коноплій Єлизавета Сергіївна
асистент вчителя
Кравцова Тетяна Федорівна
вихователь групи продовженого дня
Кікар Світлана Геннадіївна
вчитель німецької мови
Макушенко Людмила Петрівна
вчитель хімії
Марчук Сніжана Володимирівна
вчитель інформатики
Нагорна Зоя Петрівна
методист, асистент вчителя
Охріменко Тетяна Юріївна
асистент чителя
Пашкевич Артем Антонович
вчитель інформатики
Пономаренко Максим Іванович
вчитель математики та інформатики
Ревнюк Ольга Миколаївна
вчитель української мови та літератури
Романенко Анастасія Ігорівна
вчитель іспанської та англійської мови
Рудницький Аркадій Леонідович
вчитель фізичної культури
Саєнко Катерина Володимирівна
вчитель англійської мови
Слесаренко Анна Юріївна
вчитель початкових класів
Степанчук Олена Іванівна
вчитель трудового навчання
Толочко Ірина Григорівна
вчитель української мови та літератури
Халепа Інна Андріївна
вчитель англійської мови (початкова школа)
Шурупова Вікторія Геральдівна
вчитель англійської мови
Іваніщенко Вікторія Олегівна
заступник директора з ВР, вчитель інформатики
Арцимович Анна Віталіївна
вчитель англійської мови
Бережна Світлана Анатоліївна
керівник гуртка
Біличенко Зоя Олександрівна
вчитель математики
Гаврилюк Наталія Михайлівна
вчитель української мови та літератури
Гетьман Катерина Юріївна
вчитель зарубіжної літератури та англійської мови
Гриценко Тетяна Михайлівна
вчитель початкових класів
Гусак Володимир Михайлович
вчитель фізичного виховання/історії
Довгань Оксана Олексіївна
керівник гуртка
Дяченко Надія Федорівна
вчитель історії
Забіяка Віра Анатоліївна
вчитель української мови та літератури
Зосим Марина Михайлівна
вчитель англійської мови
Карпій Олена Борисівна
вчитель англійської мови (початкова школа)
Кондратенко Антоніна Вікторівна
вчитель англійської мови
Косовцева Лариса Сергіївна
вчитель англійської мови
Кучеренко Жанна Василівна
вчитель англійської мови
Лисенко Тетяна Іванівна
вчитель англійської мови
Малій Юлія Юріївна
вчитель інформатики
Мельниченко Тетяна Сергіївна
педагог-організатор
Нагорний Богдан Анатолійович
вчитель інформатики та математики
Павленко Світлана Іванівна
вчитель української мови та літератури
Пишняк Наталія Вікторівна
вчитель початкових класів
Попович Оксана Олександрівна
вчитель англійської мови
Репянська Світлана Віталіївна
вчитель початкових класів
Романенко Олена Андріївна
вчитель трудового навчання
Савкова Леся Іванівна
вчитель початкових класів
Сидоренко Алла Дмитрівна
вчитель іспанської мови
Соловей Лідія Василівна
вчитель початкових класів
Сєнчева Оксана Василівна
вчитель математики та інформатики
Фесюк Тетяна Миколаївна
вчитель початкових класів
Ханко Світлана Борисівна
вчитель біології
Щербина Людмила Володимирівна
вчитель початкових класів
Іщенко Олександр Олександрович
керівник гуртка
Арцимович Юлія Олександрівна
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики
Буднік Володимир Георгійович
вчитель фізичної культури
Вибивана Людмила Миколаївна
вчитель предмету "Основи здоров'я"
Ганич Віта Григорівна
вчитель англійської мови (початкова школа)
Гинар Тетяна Володимирівна
вчитель фізичної культури
Гришковець Людмила Іванівна
вчитель зарубіжної літератури
Гусарова Юлія Миколаївна
асистент вчителя
Дударенко Віта Вікторівна
вчитель географії
Жукова Любов Іванівна
психолог, вчитель предмету "Захист України"
Загуменнікова Олена Анатоліївна
вчитель англійської мови
Зякун Вікторія В’ячеславівна
вчитель інформатики
Кирпель Павло Станіславович
вчитель фізики
Кондратенко Галина Олексіївна
вчитель української мови та літератури
Кошева Анна Володимирівна
педагог-організатор
Кушнір Артур Олександрович
Керівник гуртка
Луніна Карина Євгеніївна
вчитель хімії
Мамчіц Вікторія Віталіївна
вчитель англійської мови
Миронова Вікторія Вікторівна
вчитель технологій
Нечипоренко Тетяна Миколаївна
заступник директора з навчально-виховної роботи
Панін Денис Сергійович
вчитель фізичної культури
Полегенько Дарія Пилипівна
педагог-організатор
Проскура Ірина Сергіївна
вчитель початкових класів
Решко Олена Петрівна
вчитель початкових класів
Роєнко Вероніка Олександрівна
керівник гуртка
Сальков Максим Ігорович
вчитель фізичної культури, керівник гуртка
Сидорова Тетяна Сергіївна
вчитель початкових класів
Стан Оксана-Сніжана Василівна
вчитель музики
Сінчіневіч Тетяна Анатоліївна
вчитель української мови та літератури
Фесюк Яна Олексіївна
асистент вчителя
Шамрай Оксана Олександрівна
вчитель початкових класів
Щур Олена Олександрівна
вчитель географії
Медичний персонал
Доманська Олександра Олександрівна
лікар гімназії
Полулях Вікторія Андріївна
лікар гімназії
Алаєва Валентина Іванівна
медична сестра гімназії
Шкирдіна Любов Сергіївна
медична сестра гімназії
Технічний персонал
Кучерявий Юрій Миколайович
охорона гімназії
Клименко Юрій В'ячеславович
Охорона гімназії
Лутцева Юлія Станіславівна
бібліотекар
Сокирка Олена Василівна
фахівець з охорони праці
Сігаєв Олег Геннадійович
Муніципальна охорона
Федоренко Наталія Вадимівна
завідувач бібліотекою
Іванкін Олександр Володимирович
заступник директора з господарчої роботи
Майборода Олексій Валентинович
Охорона гімназії
Бричковська Альона Едвардівна
діловод
Остапенко Анатолій Володимирович
Охорона гімназії
Тетеркіна Ганна Василівна
Муніципальна охорона
Кириленко Олена Петрівна