top of page
  • Facebook Гімназія 34 " Либідь "
  • YouTube Гімназія 34 " Либідь "

STEM-фестиваль «Вчитися цікаво!», присвячений пам'яті Бадрі Лолашвілі

abahinska

STEM-урок з алгебри та фізики "Механічний рух та лінійна функція" в 7Б класі.Щоб формувати в учнів набуті знання в життєвих ситуаціях,вміти розв'язувати прикладні задачі та навчитись користуватись новими сучасними застосунками , сьогодні провели STEM-квест "Автотранспорт".




Перевірили знання за допомогою вправ в LearningApps, вирахували середній час своєї реакції,провели експерименти з моделями авто та вирахували середню швидкість,а також навчились будувати графіки функцій в програмі GeoGebra.Інтерактивно,динамічно,пізнавально.Вперед до нових знань!



Трикутники в нашому житті займають величне місце.

Під час STEM -фестивалю «Вчитися цікаво!», присвяченому пам'яті Бадрі Лолашвілі разом з учнями 7-Г і 7-А класів в цьому переконувались та досліджували як за допомогою трикутників можна побудувати міст, по якому зможе проїхати автомобіль  і не впасти в річку.






Малі дослідники спробували себе в ролі архітекторів і, як виявилось, не так то і просто змайструвати міцний міст. Але, завдяки наполегливості, кмітливості, завзятості та цілеспрямованості діти впорались із завданням.



У Ліцеї 34 учні 5-6 класів не просто вивчають технології, а й втілюють їх у життя! Вони проявили себе справжніми дизайнерами! Юні дизайнери оздобили скляну шафу, додавши до неї ефектне внутрішнє підсвічування. Використовуючи LED-стрічку та перехідний трансформатор, школярі створили стильний світловий ефект. А родзинкою став фіолетовий декор-підсвітка зверху!

Світло, колір, атмосфера – технології роблять навчання ще цікавішим!




Уроки моделювання у 4-А класі

 
 
 

Comments


  • Facebook Гімназія 34 " Либідь "
  • YouTube Гімназія 34 " Либідь "

Контакти

Адреса

© 2020 Всі права застережено. Сайт створено за допомогою Wix.com

(044) 290-03-75

(093) 144-30-96

info@lybid.kiev.ua

м.Київ

вул.Межова 22

bottom of page