Дорога наша гімназійна родино! Вітаємо вас зі святом першого дзвоника. У такі важкі дні для нашої країни, ми все одно продовжуємо працювати на користь наших дітей. Сьогодні гімназія відкриває свої двері для новоприбулих першачків і в останнє відкриває їх для наших маленьких, але вже таких дорослих одинадцятикласників! Сподіваємось, що в умовах війни, наші діти зможуть сумлінно навчатись, у свою чергу наш педагогічний склад їм у цьому допоможе.
Гарного навчального року!) Пи.Си. Креатив від вчителів! https://www.facebook.com/reel/1352672965654267
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_d208faab3f5e43998cd88dcb87cbc426~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_d208faab3f5e43998cd88dcb87cbc426~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_3d3e8ef7ab8a4faa8bef3ffa0e89acf2~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_261,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_3d3e8ef7ab8a4faa8bef3ffa0e89acf2~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_c82bbe334b2d4f9b93afc36b54ee42d0~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_c82bbe334b2d4f9b93afc36b54ee42d0~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_b4dd4cc2b7df4c2182c6abf32a749537~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_b4dd4cc2b7df4c2182c6abf32a749537~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_583db3342a7a4f9696d0b401d71659af~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_261,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_583db3342a7a4f9696d0b401d71659af~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_dad3db7428eb4b949d32bcbd8348b1c6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_dad3db7428eb4b949d32bcbd8348b1c6~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_fb486443c16041dc810e15d8d3072cf6~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_fb486443c16041dc810e15d8d3072cf6~mv2.jpg)