В гімназії триває он-лайн конкурс "Діамант - гімназії".
Молоді та підростаючі таланти нашої гімназії! Щорічно, до дня народження гімназії, проводиться конкурс "Діамант гімназії"! Номінації: * Я - творець * Я - вокаліст * Я - танцівник * Я - оратор * Я - автор Чекаємо ТВОЇ роботи , на сторінці Facebook, до 06.11. https://www.facebook.com/groups/617092988479821/
Вказуй свій клас, прізвище та ім'я, номінацію Учні, яких оцінять найвище (за допомогою лайків), представлять свої таланти на сцені гімназії та будуть нагороджені!
P. S. Можливо, саме ТИ наша зірка!
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_a9f6edbaba674d9483bbeaa396f97a8f~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_a9f6edbaba674d9483bbeaa396f97a8f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/3ff945_97ad4db69f254602af02e24d0dc0e212~mv2.jpg/v1/fill/w_108,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/3ff945_97ad4db69f254602af02e24d0dc0e212~mv2.jpg)